Перший день слухань у рамках позову України проти Росії в Міжнародному суді ООН в Гаазі завершився, завтра доповідатимуть представники Росії.

Про це повідомив суддя Міжнародного суду ООН, передає Корупція. Інфо

«Ми підходимо до завершення розгляду сьогоднішнього позову. Завтра ми заслухаємо відповідь російської сторони на позов України, представлений нею до Міжнародного суду ООН», – сказав суддя.6 березня у Міжнародному суді (Гаага, Нідерланди) розпочалися публічні слухання за позовом України проти Росії. Україна просить Міжнародний суд про тимчасові заходи на час розгляду справи. 

Серед таких заходів – домогтися від Росії негайно припинити матеріальну й іншу підтримку «груп, що вдавалися до актів тероризму проти цивільних в Україні», і вчинити тиск на такі групи, щоб вони надалі не чинили таких актів, а також утриматися від дискримінації у Криму, зокрема, зупинити чинність заборони Меджлісу кримськотатарського народу і його діяльності й розслідувати зникнення кримських татар.

Рішення Міжнародного суду ООН в Гаазі про зобов’язання Росії про припинення протиправних дій проти населення Донбасу та Криму може бути прийнято за 1-2 місяці.