Трохи більше ста років тому Америка була вражена серією холоднокровних і цинічних за своєю жорстокістю вбивств. Вбивця не щадив нікого – ні чоловіків, ні жінок, ні дітей. З'явився новий серійний вбивця? Маніяк, який одержує задоволення від чужих страждань? ..

Уява людей малювала портрет вбивці – здоровенного чолов'ягу з озлобленою душею і відразливою зовнішністю. Але реальність виявилася ще більше жахливою. Душогубом виявилася жінка – Белль Ганнесс, що позбавила життя кілька десятків людей. Її прозвали «Пекельна Белль» і «Чорна вдова». Навіть саме хижа і агресивну тварина не вб'є своїх власних дітей, а Белль Ганнесс вбила своїх …
Белль Ганнесс, народилась у Стошетт, 11 листопада 1859 року в Норвегії, в багатодітній родині муляра. Вона була наймолодшою ​​з восьми дітей. Белла Ганнесс виросла великою і сильною дівчиною: при зрості 173 см вона важила більше 90 кг. Жебрачка, погано одягнена, вона і красою не відрізнялась. Можливо, це теж додало озлобленості її душі. За розповідями сусідів, останньою краплею, що остаточно зіпсувала і без того поганий характер Белль, став нещасний випадок. Дівчина була вагітна, коли один молодий, зарозумілий і дуже багатий чоловік вдарив її ногою в живіт. У неї стався викидень, а нападника ніхто не притягнув до відповідальності. Грошовим мішкам можна все, хоча незабаром молода людина раптово померла. Одні вирішили, що це кара Господня, інші повірили в смертельну недугу. Але після того, як стало відомо про жорстокі розправи над людьми, скоєнимиЧорною вдовою, люди зрозуміли, що хлопець був її першою жертвою.
Майже відразу після цього випадку, в 1881 році, Белла емігрувала в США. Влаштуватися їй там допомогла старша сестра, яка виїхала в Америку раніше. Там вона стала працювати служницею. Все ж негарна норвежка була обділена чоловічою увагою, хоча майже для всіх її залицяльників це закінчилося плачевно – Пекельна Белль вбила їх.
У 1884 році Белль вийшла заміж за чиказцями Медса Соренсена. На думку багатьох, це був дуже вигідний для неї шлюб: чоловік був досить заможним, хоча і не красенем. Через рік подружжя відкрило в Чикаго кондитерський магазин і застрахували його. Справа у них було не дуже добре, прибутку майже не було, а через рік магазин згорів. Белль з чоловіком отримали кругленьку суму і купили собі новий будинок.
У Белли в шлюбі народилося чотири дочки, ще одна дівчинка жила в їхній родині і допомагала по господарству. Всі діти були застраховані. Через короткий термін після оформлення страховок, дві дочки вмирають, а невтішні батьки отримують страхові виплати. Лікарі констатували, що у дівчаток були симптоми, які можуть бути і у захворювань кишечника, і у гострого отруєння: пронос, блювота, жар, судоми.

Белла застрахувала своє життя, і стала вмовляти чоловіка наслідувати її приклад. На початку 1900 року Медс погодився, а 30 липня того ж року раптово помер. Від розтину невтішна вдова відмовилася, та й сімейний лікар підтвердив, що швидше за все смерть чоловіка настала через хворобу серця. Хоча один лікар, також спостерігав Медса, вважав, що симптоми схожі на отруєння стрихніном. Після похорону Белла отримала страховку на померлого чоловіка, виїхала в штат Індіана і придбала там ферму.
У 1902 році Белла знайомиться зі своїм земляком, норвежцем Петером Ганнесс і виходить за нього заміж. Петера був м'ясником і у нього було дві маленьких дочки від першого шлюбу. Одна з них померла через два тижні після одруження татуся з Белою. Сам Петер трагічно загинув через півроку. Він працював в сараї, невдало повернувся, і йому на голову впала величезна М'ясорізки. Сусіди, які знали Петера, не повірили в його незграбність. Слідчий, який проводив слідство, також прийшов до висновку, що це не трагічна випадковість, а вбивство. Белла, будучи в той час вагітною, заперечувала свою причетність. Присяжні повірили нещасній вдові і виправдали її. На смерті Петера Белла Ганнесс також чимало заробила: нажите м'ясником майно плюс страховка.
А скільки загинуло випадкових свідків і ухажора! Ганнесс стала писати оголошення в газети, в рубрики знайомств. Багато чоловіків, захотівши познайомитися з заможної вдовою, приїжджали на її ферму. Беллі дуже сподобалася роль затребуваною дамочки, вона із задоволенням змінювала женихів. Треба сказати, було кілька випадків, коли женихи не поверталися з ферми Чорної вдови.
Але тут виникло одне ускладнення: до Беллі пристрасною любов'ю запалився Рей Ламфер, що жив на сусідній фермі, який знав про її злодіяння і неодноразово допомагав їй позбавлятися від тел. Йому не подобалися змінюють один одного шанувальники Белли, він ревнував і скандалив! Белла вирішила позбутися надокучливого і багато знає коханця. Вона написала заяву в поліцію, нібито Ламфер загрожує їй вбивством. А через деякий час загоряється будинок Ганнесс. Все сталося пізно вночі, коли і Белла, і її діти спали. Від задушливого диму прокинувся робочий ферми, він намагався врятувати людей, але безрезультатно. Коли прибули пожежники, в будинку були знайдені обгорілі тіла трьох дітей і обезголовлений труп жінки. У поліції підозри впали на Ламфера, і його заарештували. Сусіди не впізнали жіноче тіло, запевняючи в один голос, що це не Белла Ганнесс. Та й медична експертиза довела, що жінка померла від отруєння стрихніном.
Ламфера визнали винним лише в підпалі будинку. Його посадили в тюрму, де він незабаром помер від туберкульозу. Передчуваючи свою смерть, Ламфер зізнався поліцейським, що допомагав Беллі Ганнесс позбавлятися від тел. Він розповів, що жінка труїла своїх жертв стрихніном і хлороформом, а потім розчленовувала, закопувала або спалювала. Один раз, за ​​словами Ламфера, вони згодували труп убитого свиням. Також він розповів, що в день пожежі Пекельна Белль сама задушила своїх трьох дітей і обезголовила недавно найняту економку. Він допомагав їй в цьому, не відаючи, що Белла хоче його підставити.


Як показало життя, метою Чорної вдови була нажива: гроші, коштовності, страховки – вона хотіла дістати все. Поліція змогла довести понад сорок випадків вбивств, хоча і впевнена, що їх було набагато більше.
У 1908 році було знайдено обезголовлене тіло жінки. Поліція вирішила, що воно належить Беллі Ганнесс, хоча доказів цього було недостатньо. Як би там не було, після цього вбивства припинилися. Але і пізніше ходили чутки про те, що Беллу Ганнесс бачили живою.
Ніхто напевно не знає коли і де закінчила свій грішний земний шлях Синя борода в спідниці – Белль Ганнесс. Але будь-яка нормальна людина скаже, що це і неважливо. Головне, що звір в людській подобі більше нікому не заподіє шкоди і не повторяться більше ці страшні історії.