Начальник управління інфраструктури Рівненської ОДА Федір Мисюра перевірив маршрутки.
Про це повідомляєють ЗМІ.
Чиновник змінив костюм на військову форму та поїхав з нами на зупинку до полігону.
Федір Мисюра має бойовий досвід, воював в АТО й отримав поранення при обороні донецького аеропорту
Подібних скарг, каже начальник, не було більше року.
Чиновник переконався у тому, що три з п’яти маршруток, дійсно, не зупинилися перед ним на вимогу.
Через це у водіїв, які зупинились відібрали документи, а власників цих маршруток викличуть на серйозну розмову до Рівненської ОДА.
Згодом Федір Мисюра зазначив, що викликав до себе перевізників, у чиїх водіїв забрали документи та провів із ними профілактичну бесіду. Застосувати важелі впливу у вигляді штрафів чи позбавлення ліцензій на перевезення управління інфраструктури не має права.
Однак якщо перевізник систематично ігноруватиме військових, додав Федір Мисюра, то це стане для нього суттєвим мінусом при наступному проведенні конкурсу на маршрут.
Варто зазначити, що Українських жінок запрошують долучитись до соціальних інвестицій проєкту “Будь потужною на 300W” для закупівлі роботизованого апарату для відновлення ходи ветеранам АТО/ООС.
Про це під час пресконференції в Укрінформі розповіла директорка Благодійного фонду KRAN Інна Данченко.
“Метою проєкту є згуртувати триста успішних, дієвих, активних і нешаблонно мислячих українських жінок за кордоном і в Україні для того, аби допомогти ветеранам, які проходять відновне лікування і нейрореабілітацію в центрі NODUS, відновити ходу власними ногами. Завдяки сучасним технологіям і спеціалізованому лікуванню таких бійців можна підняти на ноги”, – зазначила вона.
Данченко повідомила, що в рамках проєкту очікується закупівля роботизованого апарата для відновлення ходи, до проєкту вже долучилась 41 учасниця. Сам апарат дасть змогу розширити можливості центру ефективно проводити нейрореабілітацію для ветеранів.
Вона також відмітила, що повна вартість комплексу становить 320 тисяч євро, однак імпортер обладнання “з огляду на мету проєкту робить значну знижку”, і апарат коштуватиме 300 тисяч євро. При цьому, зазначила Данченко, дедлайн проекту – 25 грудня 2019 року, детальні реквізити оприлюднено на сайті благодійного фонду.
У свою чергу в.о. заступника головного лікаря з лікувальної справи Науково-практичного центру нейрореабілітації “Нодус” Олена Майданник зауважила, що в черзі на таку реабілітацію стоять наразі 685 ветеранів.
“Ми просимо таким чином приєднатись суспільству і допомогти. Бо за власний ресус ми вже підняли 216 ветеранів. Але ресурси вичерпні і завершаться рано чи пізно”, – додала Майданник.