Президент Володимир Зеленський приїхав до готелю Rixos у Трускавці, де проживають під час навчання майбутні нардепи від “Слуги народу”. Президент зачинився там на “робочу нараду” з народними обранцями. Зустріч була закритою.

Президент ішов з Mitrotel до кортежу швидко в супроводі охорони, повідомляє “Українська правда”. Натовп людей фотографував Зеленського і звучали оплески. Хтось попросив у глави держави автограф або селфі, але Зеленський швидко пройшов до автомобіля. Охорона президента “розчищала” йому шлях, подекуди навіть відштовхуючи в сторони людей та просячи їх відійти.

Після зустрічі глава дежрави розповів журналістам, що сподівається на ефективну роботу новообраних народних депутатів від “Слуги народу”. Натомість у разі виявлення будь-яких порушень обіцяє це припиняти.

На них така відповідальність, що вони навіть не мають права не ходити на роботу або дзвонити, про щось домовлятися, або якісь дядьки серйозні або жінки будуть їм щось пропонувати – навіть щоб вони про це не думали, – сказав він.

Водночас Зеленський підкреслив, що не хоче і не буде впливати на Верховну Раду. Однак “якщо до нас дійдуть такі чутки, то у нас буде дуже серйозна розмова з усіма депутатами”.

Голова президентської політичної сили Дмитро Разумков додав, що глава держави на зустрічі із “слугами народу” обговорював їхнє навчання у Верховній Раді IX скликання.

Зауважимо, що у Трускавці ретельно готувалися до візиту Зеленського. Вибухотехніки перевіряли каналізаційні люки і внутрішню частину лайтбоксів. А в готелі Rixos встановлені металошукачі, проходячи через які, необхідно навіть роззуватися.