У Підмосков’ї стоматолог до смерті залікувала дитину.

СК звинуватив стоматолога з підмосковного Наро-Фомінську в смерті дитини через нанесену під час лікування зубів інфекцію, про це заявила офіційний представник СК РФ Світлана Петренко.

Вона зазначила, що мова йде про зубного лікаря дитячого відділення стоматологічної клініки Лідію Попову. Їй інкримінується заподіяння смерті з необережності через неналежне виконання своїх професійних обов’язків. Тепер лікарю загрожує термін до трьох років колонії.

Обвинувачена без консультації хірурга-стоматолога зробила розтин порожнини зуба у дитини і погано опрацювала порожнину рота, що призвело до потрапляння інфекції. При цьому Попова не організувала подальшого спостереження за станом дитини.

Малюк помер через тиждень після звернення до стоматолога. Розслідування в рамках справи завершено, справу передано в прокуратуру для затвердження обвинувального висновку. Незабаром матеріали будуть передані до суду.

Нагадуємо, спортивний тренер била дівчат-підлітків під час матчу в одній зі шкіл Удмуртії.

Відомо про те, що жінка дає запотиличники, стусани та ляпаси школяркам з формі, тягає їх за волосся. Ті ніяк не відповідають на агресію. Автор публікації пише, що ролик знятий під час змагань з баскетболу в місті Глазов, а ученицям по 14 років. При цьому в ролику показана волейбольний сітка, через яку знизу передається м’яч.