Під час пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу не прозвучало тривожних сигналів або оголошень, багато учнів не відразу дізналися про спалах.

Про це пише Думська з посиланням на студентів коледжу.

“Все почалося на третьому поверсі. Вчителька відкриває двері, а там вже туман. Дівчата, які вийшли, стали дзвонити тим, хто залишився нагорі. Питають:” Ви виходите? Ви де? “. Вони кажуть, що не було ніякої тривоги”, – розповіла студента Олександра.

За словами іншого студентки, в плані пожежної безпеки там “був страх і жах”. “Вагонка на стінах, вузькі коридори, єдина сходи, стародавні ліфти, скупченість, захаращеність. Як таке допустили після всіх попередніх пожеж, незрозуміло”, – зазначила дівчина.

Учні і співробітники коледжу говорять, що керівництво три роки випрошували у Міністерства освіти і науки гроші хоча б на мінімальний ремонт, але безуспішно.

Міністерство внутрішніх справ повідомило, що на 6:45 четверга, 5 грудня, відкритого вогню не спостерігається, обвалилися незгорілі будівельні конструкцій. В результаті пожежі 1 людина загинула і 29 осіб постраждали (з них 13 підлітків і 7 співробітників ГСЧС)

Також ми писали про те, що після пожежі в лікарнях перебуває 27 людина.