На днях 46-річний Олег Ляшко, лідер “Радикальної партії” оголосив про свій вихід з політичної відпустки. Він записав відеозвернення, де розповів, що повертається, щоб “не дати продати Україну”.

Подейкують, що Ляшко буде балотуватися в мери міста Чернігова.

І поки Ляшко розмірковує яким чином йому повернутися у велику політику, його мати в черговий раз поповнила свій фонд нерухомості. Любов Павлівна вже по завершенню виборчої кампанії сина, стала власницею квартири на Осокорках (лівий берег Києва) і гектара землі в місті Носівка (Чернігівська область).

Про це у себе на сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив журналіст Василь Крутчак.

Відповідні документи є в Державному реєстрі прав на нерухоме майно. В одному з них сказано, що ділянка площею 1 гектар знаходиться в місті Носівка (Чернігівська область) та була оформлена на матір Ляшко 25 березня 2019 року.

Населення Носівки близько 13 000 чоловік, місто є центром Носівського району.

Якщо вірити інформації з сайтів з продажу нерухомості, то ціна сотки тут від $ 200 до $ 450.

Ми знайшли свіже оголошення, де 23 сотки під будівництво коштує 250 000 гривень або близько $ 10 000.

А ось 12 вересня Любов Ляшко придбала квартиру на лівому березі Києва. Вона стала власницею апартаментів площею 75,7 кв.м (швидше за все двокімнатні) за адресою Чавдар, 7 на Осокорках.

Це 25-поверхова новобудова, де у мами Ляшка є тепер квартира на першому поверсі. За квадратний метр просять тут 27 189 гривень або близько $ 1100.

Трикімнатна квартира, трохи більшим метражем, ніж у матері політика коштує 2 229 459 гривень.

Нагадаємо, що Любов Павлівна є також власницею щонайменше 13 ділянок під Києвом і чотирьох квартир.