Відомий бізнесмен і депутат Київської облради В’ячеслав Соболєв, який втратив маленького сина в результаті невдалого замаху на нього самого, звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням про допомогу в розслідуванні справи.

Нагадаємо, шостим підозрюваним у цій справі став відомий київський радикал Юрій Ткаченко.

У своєму Facebook депутат Київської облради заявив, що готовий надати всю зібрану ним самостійно інформацію Володимиру Зеленському, оскільки не довіряє силовикам.

“Я не знаю хто покриває замовників мого вбивства і причетних до смерті сина, але я точно знаю, що всі винні понесуть заслужене покарання. У мене є достатньо фактів і свідчень для цього … Але, на жаль, поки немає віри в правоохоронну систему.

Тому я звертаюся до нашого президента – я готовий надати вам всю інформацію, яку вдалося зібрати за цей час. Повірте, її досить, щоб зупинити беззаконня, яке зараз твориться і запобігти новим вбивства. Володимир Зеленський, це в ваших силах! “, – написав Соболєв.

Нагадаємо суть справи. Замах на В’ячеслава Соболєва в центрі Києва стався 1 грудня 2019 року. Кілери промазали і замість бізнесмена застрелили 3-річного сина бізнесмена – Сашеньку.

У березні цього року Офіс генпрокурора відзвітував про арешт 20-річного уродженця міста Ірпінь Олександра Раєва і громадянина Російської Федерації Ібрагіма Шахгірієва. У постанові судового реєстру про обрання Раєву запобіжного заходу у вигляді арешту йдеться, що слідство інкримінує йому та Шахгірієву пособництво в організації вбивства Соболєва (ч.5 ст.27, ч.2 ст.15, п.п.11, 12 ч. 2 ст.115 КК України). Також дії чеченця додатково кваліфіковані за статтею за незаконний оборот зброї (ч.1 ст.263 КК України).