Президент України Володимир Зеленський продовжує ставити унікальні рекорди.

Про це розповів експерт і соціолог Олексій Антипович.

За його словами, Володимир Зеленський став першим серед всіх президентів, який після свого обрання не тільки не розгубив рейтинг, але і суттєво наростив.

Антипович підкреслює, що українці продовжують покладати на главу держави Володимира Зеленського величезні надії.

“Історія України говорить, що після приходу кожного президента і кожної нової влади відбувається зниження підтримки діяльності. В нашому випадку, якщо Володимир Зеленський мав задоволеність діяльністю трохи нижче після своєї інавгурації, а на даний момент вона зросла – 71%. Особиста довіра ще вища”, – пояснив соціолог тенденцію.

Більш того, як розповідає експерт, особистий рейтинг Володимира Зеленського впливає на ставлення українців до партії “Слуга народу” і Верховної Ради в цілому: “Задоволеність діяльністю Верховної Ради, яка була обрана у липні, становить майже 40%. Цьому органу наприкінці каденції минулої Верховної Ради довіряли 4-5%”.

Антипович також зазначив, що у кожного політика після обрання на високу посаду є період “медового місяця”, коли довіра до нього знаходиться на максимальному рівні, але з Володимиром Зеленським зовсім інша ситуація, оскільки українці демонструють “високі очікування і великі надії на новообрану владу”.

“Про медовий місяць можна було говорити після приходу кожного нового президента перед Володимиром Зеленським. Він триває 6-9 місяців, коли максимальні показники фіксуються на тому ж рівні і потім потихеньку спадає. На даний момент скоро півроку, як Володимир Зеленський є президентом. Спаду немає, є зростання. Зростання задоволеності діяльністю після обрання – це взагалі вперше в історії України”, – заявив він у спілкуванні з співрозмовником.

За словами соціолога, відразу після президентських виборів українці давали Зеленському короткі терміни для покращення ситуації в державі – 100 днів, півроку, рік. Але позитивна тенденція зберігається, адже через кілька місяців вони говорять про “рік-два-три”.

“Медовий місяць Володимира Зеленського явно буде довше, ніж у попередніх президентів. Зрозуміло, що в якийсь момент і рейтинги Зеленського підуть вниз. Законодавчі ініціативи, які стосуються підприємництва, питання землі, миру на Донбасі… Всі ці напрямки в якийсь момент можуть розділяти суспільство. На цьому тлі конкретна діяльність щодо розвитку української держави отримуватиме як прихильників, так і супротивників. А там можна розпустити Верховну Раду, можна садити представників партії “Слуга народу” за казнокрадство і отримувати ще більш високі показники”, – підсумував експерт Антипович в спілкуванні з журналістом.