Коломойський в черговий раз обвів навколо пальця Зеленського. Про це пише тг-канал “Бородатая бабушка”.

14 серпня був проведений аукціон, на якому ПАТ “Центренерго” продало 4,6 млрд кВт-год за заниженою ціною в 1,07 грн за кВт-годину ПрАТ “Синтез Ойл”, яке відноситься до так званої групи “Приват” Коломойського.

Ця фірма надавала Зеленському охорону і машини перед президентськими виборами.

Але парадокс полягає в тому, що сам Зеленський про це не знав і дізнався про цю угоду тільки вчора, і, як кажуть джерела телеграм-каналу, був не в собі від злості.

До речі, Шефір через Тимура Міндіча був в курсі цієї угоди, але зараз вони обробляють президента, що все нормально, а зайвий шум в ЗМІ вони приберуть.

В свою чергу, в Мін’юсті США заявляють, що Коломойський відомий жорстокістю і насильством, його репутація вкрай негативна – про це пише ряд ЗМІ.

Про це йде мова в позові, який Міністерство юстиції США направило до суду Південного округу Флориди з метою арешту активів Ігоря Коломойського в США.

Американські правоохоронці звинувачують Коломойського і його партнерів у тому, що вони вкрали мільярди доларів з Приватбанку. На виведені з України гроші олігарх і його оточення скуповували активи в США, а також фінансували політичну корупцію.

У позові Міністерства юстиції США зазначається:

Коломойський “був відомий своєю жорстокістю і навіть насильством, що підтримувало лояльність”, повідомляє Мін’юст США:

“Відомо, що, будучи губернатором Дніпропетровської області, він заплатив певним людям, щоб ті захопили офіси державної нафтової компанії” (мова йде про захоплення офісу компанії Укрнафта в 2015 р, яку багато років контролював олігарх)

В Америці переконані в глибокій аморальності Коломойського, схильності до авторитарних методів управління та повну зневагу до людей:

“Коломойський і його партнер, колишній співвласник Приватбанку Боголюбов мали в Україні таку репутацію, яка спонукала співробітників ПриватБанку виконувати їх накази … Співробітники банку знали, що вказівки керівництва належать Коломойському і Боголюбову, і їх накази виконувалися, – наголошується в позові Мін’юсту США. – Якби співробітники висловили незгоду, їх роботу передали б іншим, а самих їх просто звільнили б “.