Блогер Євген Прокопишин порівняв Разумкова з… Путіним.

“Фсьо, Дімка остаточно «спалився»… Тепер зрозуміло, чому він голосував ПРОТИ санкцій щодо Медведчука… «ПОМІРНИЙ КОНСЕРВАТИЗМ»”, – зазначає блогер на своїй сторінці у Фейсбук.

І наводить спочатку слова Разумкова, які він сказав п’ятого листопада цього року:

«Якщо говорити про ідеологію, то мені найбільш близький, і я знаю, що багатьом він також подобається, це помірний консерватизм або розумний консерватизм, це досить сильна держава, яка може впливати на процеси, це держава, в якій сильні інституції».

Після чого додає жовтневу цитату президента Росіїї:

«Зараз же, коли світ переживає структурний злам, значення розумного консерватизму як основи політичного курсу багаторазово зросло саме в силу ризиків і небезпек, що множилися, крихкості навколишньої реальності. І, скажімо прямо, на майбутній період світового перебудови, який може тривати досить довго і остаточний дизайн якого невідомий, помірний консерватизм – найрозумніше. Принаймні, як на мене, найрозумніша лінія поведінки».

“А, враховуючи те, що його фінансують наші ТОП-олігархи, це означає, що олігархи України уже домовились з олігархами РФ… Такі от пироги, малята…”, – у підсумку пише Прокопишин.

Окрім того, багато блогерів та телеграм-каналів порівнюють Дмитра Разумкова з молодим Януковичем.

До слова, Кличко та його команду, наприклад застарілого піарника калібру Голобуцького, дуже зачепив креатив журналіста НВ Максима Бутченка з теорією, що Разумков схожий на «молодого Януковича». Не поділяємо біль команди Кличка, який раніше співпрацював із Разумковим. І був ще нуднішим, ніж навіть зараз. Ми вважаємо, що Бутченко влучив у яблучко. І мова не так про зовнішність, як про минуле і сучасне Разумкова, включаючи електоральні симпатії. Про це повідомляє телеграм-канал “Таємниці депутат”.

Як бачимо, зараз ексспікера Ради намагаються представити українському народу як «Зеленського без шкідливих звичок».

Український політолог Андрій Золотарьов розповів, що олігархи готують заміну президенту Володимиру Зеленському на тлі провалів його політики. Про це експерт розповів в інтерв’ю російським ЗМІ.

Як альтернатива, за словами експерта, було обрано кандидатуру в особі ексспікера Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Фахівець зазначив, що, згідно з недавніми даними соцопитування, Зеленський вперше за два роки свого президентства став лідером антирейтингу серед українських політиків, зумівши випередити навіть ексглаву держави Петра Порошенка.

Золотарьов вважає, що опитування було фіктивним і було організоване спеціально для того, щоб за підсумком вийшов цей результат, проте заявив, що для чинного глави держави і без цього позначився негативний тренд.

«Як альтернатива намагаються зараз рухати Дмитра Разумкова. Але Разумкову треба спочатку ще сформувати депутатську групу. Я думаю, тут олігархічний кооператив йому допоможе, там позначилися вже батьки-утримувачі цього проєкту», – наголосив політолог.

На його думку, ексспікера Ради представлять українському народу як «Зеленського без шкідливих звичок». Його завданням, як вважає Золотарьов, буде виконання передвиборчих обіцянок Зеленського. Тож низка експертів припускають, що нині готується плавний трансфер влади від Зеленського до Разумкова, підсумував експерт.

Нагадаємо, членами міжфракційного депутатського об’єднання “Розумна політика” стануть 25 парламентаріїв, які, зокрема, не голосували за відставку Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради. Про це пише Інтерфакс-Україна.

“Станом на сьогодні це 25 колег (народних депутатів – ред.). Справді, це ті люди, які дотримуються принципів, яких важко було зламати й Офісу президента під час голосування за мою відставку. Але я впевнений, що це не межа, і люди приєднуватимуться, люди розумітимуть, куди потрібно рухатися і виконувати нарешті ті обіцянки й дотримуватися тих принципів, з якими ми всі йшли”, – сказав Разумков.

Він підтвердив, що йдеться, зокрема, про таких народних депутатів, як Неллі Яковлєва, Василь Мокан, Артем Дмитрук, Олег Воронько (всі з фракції “Слуга народу”), позафракційний депутат Людмила Буймістер, яку нещодавно виключили з лав “Слуги народу” і член фракції “Батьківщина” Андрій Ніколаєнко. Зазначимо, за даними ЗМІ ймовірно більшість з них належать до орбіти Ріната Ахметова.

“Якісь прізвища вже з’явилися в Telegram-каналах, і це не брехня, це правда. Так, це Андрій Ніколаєнко, ще є колеги з “Батьківщини”, є позафракційні і є “Слуги народу”: Мокан, Яковлєва… Багато колег, я можу всіх назвати, але скоро з’явиться в публічній площині все… Це також (Оксана) Дмитрієва (заступниця голови комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування – ред.), (Роман) Соха (член комітету з питань цифрової трансформації – ред.), (Михайло) Крячко (керівник комітету з питань цифрової трансформації – ред.), – уточнив Разумков.