У Києві скандальний ресторан “Велюр” народного депутата від “Слуги народу” Миколи Тищенка знову звинуватили в порушенні карантину. Заклад відновив свою роботу, незважаючи на обмеження, що передбачають закриття після 23:00.

Про це написала нардеп від “Голосу” Олександра Устинова на сторінці в Facebook.

“Місто засинає, але не Велюр! Це вже знущання над усіма порядними бізнесменами, які виживають, як можуть. Плювали вони нам всім в обличчя. Це той приклад, коли всі рівні, але є Свої – рівніше. І поки весь бізнес банкрутує, якщо ти депутат – не те, що не ховаєшся, а рекламу даєш. А якщо ти син міністра в клубі, то клуб не те, що не оштрафують, але і охороняти поліцію надішлють “, – написала Устинова.

Слуга Народу Микола Тищенко і його ресторан «Велюр» знову начхали на правила для всіх, тому що коли ти народний депутат…

Опубликовано Олександрой Устіновой Понедельник, 13 июля 2020 г.

У відповідь на питання від кореспондента “Країни” Тищенко не зміг прокоментувати, чому ресторан “Велюр” працює всупереч карантинній забороні пізно вночі. “Не можу (прокоментувати – Ред.), все”, – сказав він.

Нагадаємо, в Києві заборонена робота нічних розважальних закладів та закладів громадського харчування. Це вже не перший подібний скандал з нардепом Тищенко. Журналісти задокументували роботу розташованого в центрі Києва ресторану “Велюр”. На відео потрапило, як в ресторан по черзі заходять люди. Це були політики і бізнесмени.

Після публікації цього відео Тищенко в соцмережі визнав, що в його закладі іноді проходять особисті зустрічі, проте “Велюр” закритий для відвідувачів і не працює як ресторан.