Зазначається, що Соловйов, маючи дві вілли в Італії, є резидентом цієї країни і платить податки не в бюджет Росії, за яку він так завзято агітує в телеефірі, а в італійський.

Відомий український журналіст Дмитро Гордон на своєму YouTube-каналі записав пісню “Італійський партизан” про кремлівського пропагандиста Володимира Соловйова, який з екранів прославляє Росію і Путіна, а сам вже купив дві вілли в Італії, платить там податки і при будь-якому зручному випадку їде на «прогнилий» захід.

Пісня Гордона на мелодію «На недельку до второго я уеду в Комарово» переривається гімном італійських партизанів Bella Ciao, яку виконують італійський співак Пупо та журналіст і телеведучий Савік Шустер.

(Bella ciao — Прощай, красуне — італійська народна пісня, виконувана учасниками руху Опору в Моденських горах під час Другої світової війни і отримала широку світову популярність в кінці 1940-х років.)

“Вновь с экрана голубого слышен голос Соловьева. Говорит, во всем виновны то Зеленский, то Гордон. От накала от такого у него на полшестого, и зовут его в России “наш вечерний мудозвон”. “Хоть в России все х…ево, Украину мочит Вова, и, торгуя русским миром, он продаст родную мать. Соловьев ужасно мутен – это понял даже Путин, но такого п…здобола очень трудно отыскать”, – співає Дмитро Гордон.