У четвер, 5 грудня, в Кривому Розі загорівся коледж. Про це повідомляють місцеві рятувальники. У відомстві наголосили, що інцидент стався в ліцеї №81.

Пожежа виникла близько 11 години через замикання в електричному щитку. Представники ДСНС евакуювали із навчального закладу майже 900 осіб.

Завдяки швидким діям рятувальників вдалося уникнути жертв, наразі у будівлі відновлюють електропостачання.

Нагадаємо, рятувальники досі не можуть увійти всередину пошкодженої вогнем будівлі економічного коледжу в Одесі. Хоча вогонь здолали, усередині обвалились перекриття з даху до другого поверху.

Для пошукової операції в Одеському коледжі можуть застосувати спеціальний кран.

Для пошукової операції наймовірніше, доведеться застосовувати спеціальний кран, – йдеться в ТСН.

29 людей досі залишаються в лікарнях, один з них – рятувальник у вкрай тяжкому стані. Про долю чотирнадцяти – досі нічого не відомо. Їхні родичі усю ніч провели біля згарища. Люди змучені невизначеністю, але надію не втрачають. Під час пожежі говорили з рідними, що були в осередку вогню. Потім звязок перервався. «Він є, він живий, я в це вірю… Він мамі дзвонив, казав що він задихається і хлопці теж там були, вони задихалися, вони всі задихалися. Він сказав: «Мамочка, я не знаю, що робити, я непритомнію», – каже сестра зниклого безвісти студента Христина.