Міністр охорони здоров’я Максим Степанов відреагував на святкування Дня міста Одеси. За його словами, порушення заходів безпеки буде приводити до збільшення числа хворих коронавірусом.

Про це він заявив на брифінгу.

Крім того, за його даними, в Одеській області заповненість ліжок в лікарнях, де лікують хворих коронавірусною хворобою, становить 66%.

“Вчора в мережу потрапили фотографії з дня святкування Дня міста в Одесі. Ну, мені здається, те, що ми побачили, за межею здорового глузду”, – заявив він.

Степанов звернувся до міської влади Одеси.

“Я розумію, що ви зараз всі перебуваєте у виборах. Що ви всі живете виключно виборчими процесами. Але ви знаєте в якому стані зараз знаходиться епідситуація в Одесі?”, – заявив він.

Міністр прогнозує спалах захворювання в області та, зокрема, в Одесі.

“Не треба бути Вангою, щоб чітко усвідомлювати, що через буквально кілька днів, тижнів, побачимо ще більше зростання числа хворих COVID-19 в Одеській області і, безпосередньо, в місті Одесі”, – заявив він.

Степанов пообіцяв підняти це питання перед контролюючими органами, щоб зробити висновки щодо проведення таких заходів, які несуть пряму загрозу життю громадян.

Відзначимо, вчора, 2 вересня, в Одесі святкували День міста. У районах міста відбулися різноманітні заходи. День міста завершився традиційним гала-концертом на Потьомкінських сходах.