Кожного дня російські війська гинуть у війні з Україною, їх втрати шалені і тільки збільшуються. Так, 29 жовтня під час підготовки до передислокації 1-й батальйон 1251 мотострілецького полку ЗС РФ потрапив під обстріл HIMARS. ЗСУ розгромили чуваський батальйон агресорів.

Офіційної інформації з боку окупантів, звичайно ж, немає, і не буде. Але у волонтерських чатах називають числа до 120 осіб убитими та пораненими, 10 згорілих машин.

Додамо, у зв’язку з пожвавленням бойових дій у російських військ фіксується значне зростання втрат у живій силі та техніці. Особливо це спостерігається в районі Авдіївки Донецької області, яку окупанти наполегливо намагаються захопити.

Про це розповів військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

«Після того, як росіяни розпочали свій наступ біля Авдіївки, ми продовжуємо підраховувати частину їхніх втрат з минулих днів. Тому що не все відразу можна підрахувати. Вони зазнали досить значних втрат і по техніці, і по особовому складу, які раніше не було можливості зафіксувати», — розповів Коваленко.

Крім того, ворог відновив наступальні дії в районі Лимано-Куп’янської вісі. Отже, за словами експерта, там у росіян також є досить серйозні втрати. Наприклад, у напрямку Макіївки й не тільки.

Як зазначив Коваленко, по всій лінії боєзіткнення зараз відбувається пожвавлення бойових дій. Також у росіян почались ще проблеми на лівому березі Херсонської області. Тому все це комплексно з минулими днями та дало накопичувальний ефект таких великих втрат у противника.

Що цікаво, найбільших втрат російські війська зазнають на Таврійському напрямку.