За словами глави Кабміну, ціна на тепло для людей повинна знизитися вже з першого місяця 2020 року

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що регіональна влада почала переглядати тарифина опалення, тому для жителів низки міст сума у платіжках за тепло буде меншою до 30%. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

“Луцьк, Дніпро, Маріуполь, Житомир, Кривий Ріг, Біла Церква, Буча, Обухів, Херсон, Кропивницький, Черкаси, Сєвєродонецьк, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Чернівці, Чернігів, Київ — мешканці міст зможуть заощадити майже третину від суми в старих платіжках! Проте ще не всюди місцева влада переглянула тарифи. Закликаю очільника кожного міста оперативно здійснити все необхідне — ціна на тепло для людей має знизитися вже з першого місяця 2020-го року!” – уточнив Гончарук.

Як повідомлялося, раніше в Україні не було механізму, що дозволяє зробити перерахунок тарифів на тепло, але тепер уряд ухвалив постанову, що дає таке право органам місцевої влади. Втім, постанова Кабміну носить не обов’язковий, а рекомендаційний характер. А вже на місцях повинні вирішити, наскільки подешевшає гігакалорія.