В Івано-Франківській області 15-річний підліток жорстоко вбив свого дідуся і також намагався вкоротити віку бабусі, а тоді опублікував відповідні фотоматеріали у Telegram-каналі. Про це повідомляє Департамент карного розшуку Нацполіції.

Згідно з повідомленням, інцидент трапився у вівторок, 1 вересня. Неповнолітній вбивця зателефонував до правоохоронців та заявив про те, що годину тому вбив своїх дідуся та бабусю.

Правоохоронці та медпрацівники, які прибули на місце, виявили в будинку напівхолодне тіло 72-річного дідуся, а 69-річній бабусі дивом вдалося вижити. Її з численними травмами та пораненнями невідкладно госпіталізували та прооперували. Наразі жінка перебуває в реанімації.

Як зазначають правоохоронці, підліток спочатку бив молотками по голові, а потім намагався завершити “справу” ножем та іншими гострими предметами. Після вчинення злочину хлопець “відзвітувався” з фото в Telegram-каналі. Свій пост він підписав: “Дабл кіл готовий. Почав з баби з дідом, ще 7”.

Окрім цього, правоохоронці встановили, що майбутній убивця самостійно відшукував Telegram-канали та групи у соціальних мережах про насилля і вбивства. Хлопець підписувався і “вчився”, а згодом сам створив подібний канал.

Наразі тривають слідчі (розшукові) дії, а також заходи, направлені на встановлення адміністраторів груп і притягнення їх до відповідальності. Хлопця затримано. Психічний стан вбивці перевірятимуть в ході проведення досудового розслідування.

Нагадаємо, нещодавно в Харкові правоохоронці затримали 59-річного громадянина Грузії, який з липня цього року розшукувався Інтерполом за підозрою в організації вбивства на замовлення.