Президент Володимир Зеленський сподівається, що перші результати з питання обміну утримуваних осіб між Україною та Росією будуть вже протягом найближчих днів. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Ми очікуємо результатів крок за кроком. Перші результати мають бути вже протягом найближчих днів. Не хочу загадувати.

Я особисто працюю над цим питанням, і прошу ЗМІ: будь ласка, без чуток.

Я працюю над цим уже два місяці. Дайте мені виконати свою роботу”, – заявив президент журналістам у столиці.

Президент нагадав, що це було його обіцянкою :”Я обіцяв українському народові, що ми повернемо полонених, моряків, що ми закінчимо війну.

Я цим займаюся особисто. Я не знаю, хто там що говорить і хто чим займається. Дайте мені зробити мою справу”.

Нагадаємо, 22 серпня росЗМІ повідомили, що Москва і Київ попередньо домовилися обміняти 33 росіян на 33 українців у кінці серпня.

Перед цим до СІЗО “Лефортово”, де перебувають 24 захоплені українські моряки, з різних російських в’язниць привезли ще декількох українців – зокрема: Володимира Балуха, Миколу Карпюка, Станіслава Клиха, Олександра Кольченка, Павла Гриба, Романа Сущенка.

Ймовірно, їх разом із моряками можуть видати Україні для “відбування покарання” в обмін на росіян,які утримуються за гратами в Україні.

22 серпня стало відомо, що щонайменше для 4 затриманих в Україні оформлюють документи для обміну на утримуваних у Росії українців. Це колишні українські військові Олександр Баранов та Олексій Одинцов і росіяни Ігор Кімаковський та Євген Мефьодов.

23 серпня до Києва прибула з одноденним візитом російська уповноважена з прав людини Тетяна Москалькова.