Президент Володимир Зеленський виступив у Верховній Раді з позачерговим посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України.

Володимир Зеленський на початку своєї промови у Верховній Раді закликав народних обранців менше дивитися у свої смартфони та приймати якомога більше законів

“Менше смсок, давайте працювати!” – закликав народних обранців президент України.

Він також порадив депутатам прийняти якомога більше законів, що сприятиме процвітанню держави.

Володимир Зеленський привітав новообраних депутатів з початком роботи. Він підкреслив, що дуже незвично бачити цю залу заповненою. Президент нагадав, що нещодавно минуло 100 днів з початку його президентства.

Цей період можна назвати тихою прогулянкою в сутінках, з виключеними фарами та на першій швидкості, – сказав Зеленський.

Політик впевнений, що вже зараз країна може ввімкнути 5 швидкість і впевнено рухатись у напрямку змін. Зеленський наголосив, що нарешті з’явився справжній парламент, який зможе втілювати реформи у життя, які вже “втомились чекати усі громадяни країни та весь цивілізований світ”.

Рівень довіри до нового парламенту – величезний. А отже, рівень відповідальності та очікувань ще більший,– додав він.

Також Володимир Зеленський під час свого виступу у Верховній Раді України сказав, що новий парламент може проіснувати лише рік.

Зеленський додав, що він вже розпускав парламент і це для нього не складно.