Кандидат у президенти Володимир Зеленський, який за даними екзит-полів перемагає у другому турі виборів, у включенні в трансляції ТСН розповів про своїй перші кроки на новій посаді.

"Ми будемо робити усе для України – ми її об'єднали. Ми зібрали велику команду, яка буде працювати заради українського народу. Я стану гарантом Конституції. Ми будемо захищати нашу країну. Ми будемо робити все, аби припинити вогонь на Донбасі. Будемо робити законопроекти, боротися з корупцією", – заявив Зеленський.

Також він анонсував свою поїздку Україною. "Я хочу побачити кожне місто, кожну область України, поговорити з людьми про їхні проблеми. І ми будемо це вирішувати з моєю чесною демократичною молодою командою", – розповів кандидат.

На запитання, чи був результат несподіванкою для нього, заявив, що "трішечки очікували". Зеленський наголосив, що "результат серйозний і дуже відповідальний". "Це результат не лише мій, а усієї нашої команди. І це результат народу України", – підсумував політик.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко – близько 25%.