Окупований Маріуполь почав чинити опір російським військам і колаборантам у місті.

У Маріуполі невідомі почали чинити спротив російським окупантам.

Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

За його даними, 9 червня на Таганрозькому шосе на стоянці техніки МНС Росії «раптом» згоріло два тягачі та три великих причепи до вантажівок. Причиною названо підпал.

11 червня напередодні святкування «Дня Росії» у натовпі за гуманітаркою біля супермаркету Metro невідомий вдарив ножем у спину працівника МНС РФ. Поранення виявилось смертельним.

«Місто не прийняло окупацію. Потрохи пасивний спротив з саботажу переходить в активну фазу. Просто підтверджені факти. Більше не можу коментувати зі зрозумілих причин» – сказав Андрющенко.

Додамо, що опір ЗСУ в Сіверськодонецьку руйнує плани окупантів.

Попри те, що нині окупанти контролюють більшу частину Сіверськодонецька на Луганщині, це не ті “успіхи”, на які розраховував Кремль, починаючи війну.

Російська армія зіткнулася з неймовірною силою опору ЗСУ, намагаючись захопити міста на Донбасі. Російські окупанти й далі намагаються захопити Сіверськодонецьк. Їм це не вдається, що ламає плани всього військового управління РФ.

Про це йдеться в Twitter британського Міністерства оборони.

Росіяни кинули чимало сил на захоплення Сіверськодонецька. Адже в Кремлі хотіли, щоб до 1 червня вся Луганська область опинилася під їх окупацією. А до 1 липня захопити всю Донецьку область. Тому там не рахувалися з втратами.

Після більш ніж місяця важких боїв, російські війська контролюють більшу частину Сіверськодонецька. Російська тактика ведення війни в містах, яка покладається на інтенсивне використання артилерії, завдала великої побічної шкоди всьому місту.

Українські війська не відступили з Сіверськодонецька й успішно відбивають спроби штурмових дій противника в Сіверськодонецьку. Бойові дії тривають. Британська розвідка повідомляє, що підрозділи ЗСУ разом з кількома сотнями мирних жителів знаходяться в підземних бункерах на хімічному заводі “Азот” в промзоні міста.