Українські військові продовжують наносити значні втрати російським окупаційним силам. За останню добу на Лимансько-Куп’янському напрямку знищено 198 ворожих бійців, а також велику кількість техніки противника.

За словами Володимира Фітьо, начальника служби зі зв’язків з громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ, на цьому напрямку зафіксовано 13 штурмів з боку окупантів.

Крім того, ворог провів 12 авіаційних ударів, використовуючи вертольоти вогневої підтримки, штурмову авіацію і бомбардувальники.

«Також по позиціях наших захисників намагалися поцілити 12 дронів-камікадзе», – додав він.

Крім того, росіяни суттєво збільшили кількість обстрілів. За вчора зафіксували 808 ударів.

Силами оборони України було ліквідовано 198 ворогів і знищено 48 одиниць військової техніки противника, включаючи вісім танків і чотири бойові машини.

Станом на ранок 11 листопада з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну наші захисники здійснили ліквідацію 310,650 російських окупантів, з яких 1130 загарбників були вилучені з бойової дії лише за 10 листопада.

У той же час РФ понесла значні втрати в техніці. З початку вторгнення було знищено 5342 танки, 7527 артилерійських систем, 10041 броньовану техніку та інше обладнання російських окупаційних військ.

Під час місяця штурмів у місті Авдіївка, Донецька область, Збройні Сили Російської Федерації понесли великі втрати: більше 100 танків, 250 бронемашин, приблизно 50 артилерійських систем і сім літаків Су-25.

Головнокомандувач Збройних Сил України, Валерій Залужний, наголосив, що противник також втратив понад 10 тисяч своїх військових під час цих інтенсивних бойових дій.