Олексій Арестович в програмі Politeka Online відзначився черговою заявою. Цього разу він запропонував перейменувати Україну в “Сполучені Землі України”.

Спікер української делегації у Тристоронній контактній групі Арестович заявив, що Україна у цьому є начебто дуже схожою на Німеччину та Австрію, адже вони міряють усе землями.

Сполучені Землі України можна було б назвати. Там широкий насправді простір. Ми дуже в цьому сенсі схожі на Австрію та Німеччину. Вони міряють землями. У нас теж треба землями міряти,– заявив Арестович.

Спікер ТКГ також заявив, що є “багато географічно відокремлених районів, які мають свою мікрокультуру, маленькі субетноси, звичаї та історію”.

Нагадаємо, раніше Арестович запропонував перейменувати українську мову в руську, а Україну – в Русь-Україну. Це начебто допомогло б боротися з російською пропагандою. За словами Арестовича,”це удар в саме серце дракона”.

Раніше позаштатний радник голови ОПУ Олексій Арестович пропонує називати українську мову “руською”. Він аргументує це тим, що наша сучасна мова близька до тої, якою говорили в Київській Русі.
За словами Арестовича, ми можемо називати нашу мову двома іменами – українською та руською.
Олексій Арестович переконаний, що перейменування української мови в руську, а України в Русь-Україну стане хорошим засобом боротьби з ворожою пропагандою зі сторони Росії.

Це удар в саме серце дракона. Ми вибиваємо з них основи їхньої пропаганди,– наголосив Арестович.

Попри те, позаштатний радник Єрмака зазначив, що перейменовувати мову треба не для цього. За його словами, це потрібно для того, щоб українці зрозуміли, ким вони є. Боротьба з російською пропагандою в цьому випадку буде бонусом.