Володимир Зеленський, президент України, відповів Андрію Садовому на його прохання про крісло прем'єр-міністра.

Відомий український блогер Ліза Богуцька зазначила, що голова Львова Андрій Садовий вирішив Володимиру Зеленському помститися за угоду, яка не відбулася ще в першому турі. 

Садовий підтримав законопроект «Закон про Президента», який повинен обмежити повноваження глави держави. Таким чином мер Львова мстить Зеленському за чесність і принциповість.

«А Садовій ще і мстивий виявився. Нагадаю всім про його зустрічі з кандидатом Зеленським, по-моєму, на початку березня. Зустріч була на Подолі, в кафе. Мер Львова запропонував Володимиру підтримку в 1 турі з відповідними заявами вголос про те, що знімається на користь Зеленського, у відповідь на те, що Володимир запропонує його кандидатуру на пост Прем'єр-міністра країни», – йдеться в повідомленні.

Шоумен різко тоді відмовив своєму конкуренту по виборах. Володимир Зеленський заявив, що не торгуватиме посадами і оголосив про закінчення епохи домовленостей в Україні. Лідер України вирішив запитати в соціальних мережах, кого б люди хотіли бачити прем'єр-міністром, Генпрокурором, главою СБУ, МЗС або будь-якими іншими ключовими чиновниками.

Садовий після відмови використовував запасний план. Він пішов до Гриценка, який погодився.

«Не виходячи з цього кафе, Садовий по телефону запропонував свою підтримку Гриценку на тих же умовах. Анатолій Степанович погодився. На підписаному договорі був тільки один пункт – БУТИ ЧЕСНИМ. Через два тижні той оголосив, що на посаді Прем'єр-міністра країни бачить прекрасну кандидатуру Андрія Садового. Я думаю, судячи з усього, Андрій Садовий з тією ж пропозицією підходив і до Порошенка. Причому до нього – до першого. А потім пішов по колу», – припустила блогер.