Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Турчинов сказав, що заява Державної думи РФ «Про загострення ситуації в Україні» свідчить про неадекватну агресивність і боягузтво російської політичної еліти.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Турчинов підкреслив, що в Україні немає ніякого загострення ситуації, на яке посилаються в своїй заяві російські депутати.

«Є тільки осіннє загострення в головах російського військово-політичного керівництва», – сказав він.

Він додав, що Україна виконує всі взяті на себе міжнародні зобов'язання.

Якщо Україна дійсно хоче відірватися від Росії і совкового минулого, то повинна відмовитися від усього поганого, що вони символізують.

«Боягузливо ховаючись за свій ядерний потенціал, яким Путін сьогодні в черговий раз погрожував, обіцяючи знищити цивілізований світ, російські депутати перейшли до прямих погроз Україні, але ці погрози викликають не страх, а презирство до їх авторам», – додав він.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Також, Секретар РНБО вважає, що однією з причин чергової хвилі «стогонів і погроз російської політичної еліти є руйнування надій на можливу перемогу реваншистських проросійських сил на президентських і парламентських виборах в Україні».

«Наша держава готова протистояти російській агресії», – резюмував Турчинов.

Турчинов зазначив, що незважаючи на агресію Україна реформує сектор оборони, запроваджуючи стандарти НАТО

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що гібридна агресія Російської Федерації (РФ) триває по всіх напрямках: військовому, економічному, енергетичному, кібернетичному, інформаційному. Він також додав, що держава має своєчасно отримувати інформацію, щоб мати змогу оперативно реагувати на події.

"Незважаючи на агресію, війну, ми реформуємо сектор безпеки і оборони, запроваджуючи стандарти НАТО", – сказав він.

Нагадаємо, раніше Турчинов провів засідання Національного координаційного центру кібербезпеки, у ході якого розглядалися питання кібербезпеки України, зокрема, стан захищеності об’єктів критичної інформаційної інфраструктури, захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах Центральної виборчої комісії.

"Є обґрунтовані підстави вважати, що російське керівництво намагатиметься за будь-яку ціну використати виборчий процес для реалізації планів гібридної агресії проти нашої держави", – сказав він