Президент Володимир Зеленський може знову змінитися керівника своєї канцелярії – через три місяці після заміни керівника Офісу президента Андрія Богдана на Андрія Єрмака глава держави знову в пошуку соратників, які допомогли б зміцнити президентські рейтинги.

Про це в своєму Telegram-каналі розповів колишній народний депутат Борислав Береза.

За словами політика, на посаду глави Офісу Зеленського розглядаються декілька кандидатур.

Керівництво Офісом може взяти на себе нинішній заступник глави ОП Сергій Трофимов. Крім того, з’явилася ідея довірити високий пост Руслану Стефанчуку, нинішньому віце-спікеру Ради і головному ідеологу партії «Слуга народу». Також в числі претендентів на пост глави ОП фігурує депутат від фракції «СН» Юрій Арістов.

Що стосується Єрмака, то, за прогнозами, він залишиться в президентській команді, але йому запропонують повністю взяти на себе роботу на російському напрямку.

Кадрові перестановки в Офісі президента можуть не обмежитися зміною глави ОП. Джерела видання «ФАКТИ» повідомляють, що Зеленський також може звільнити одного із заступників Єрмака – Кирила Тимошенко. У той же час сам Тимошенко про свою можливу відставку сказав, що буде коментувати це питання лише після появи президентського указу.

«Якщо президент вирішить, що мене треба звільняти, він видасть указ і звільнить мене. Коментувати чутки вже досить», – заявив заступник голови ОП.