Український комік і актор, лідер гумористичної студії "Квартал 95" Володимир Зеленський записав коротке відеозвернення до українських політиків, в якому закликав їх "розпочати профільну роботу" і повернути додому українських моряків, захоплених Росією в полон у Керченській протоці 25 листопада.

Ролик Зеленський опублікував на особистій сторінці в Instagram, закликавши зосередитися на цьому питанні і всіх інших українців, які продовжують дискутувати на сторінках соцмереж про введення воєнного стану в Україні.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Мені здається, ми всі не на тому зосереджені. Мені здається, всі зобов'язані зосередитися саме на поверненні пацанів додому. Хлопців там 23 особи, один хлопчик взагалі 99-го року", — вказав він.

Цим самим Зеленський закликав припинити піар на гострій темі.

"Давайте не будемо піаритися на цій темі. Я до всіх звертаюся, до політиків, займіться, будь ласка, своєю профільною роботою і постарайтеся зробити все, щоб повернути пацанів додому. Ми тримаємо за вас кулаки, хлопці", — додав гуморист.

Тим часом в Україні відбувається позачергове засідання Верховної Ради, в рамках якого буде розглянуте питання про введення в країні воєнного стану. У зв'язку з інцидентом увечері 25 листопада президент України Петро Порошенко скликав екстрене засідання Ради національної безпеки і оборони.