Батько заступника міністра МВС Анастасії Дєєвої потрапив у скандальну історію через жорстоке поводження з собакою. Про це пише в групі "Гуманне ставлення до тварин – законопроект 5119-1" в Facebook Тетяна Швецова.

Популярне: Недовго музика грала: стала відома жахлива інформація про перший інцидент із безвізом


"Ось ми так і забудемо про цього садиста, так як він є батьком Анастасії Дєєвої, заступника міністра Авакова, то йому дозволено знущатися над собакою ??? Дівчина заявила, що зняла побої (він її побив) і подала на нього заяву в поліцію. Свідки у неї були ", – написала Тетяна, посилаючись на пост постраждалої Валерії Кондрук в Facebook.

Однак, до цього часу Валерія прибрала з мережі відео, на якому добре видно конфлікт з батьком Дєєвої. "Правда коли з'ясувалося хто це (на відео – Ред.) Валерія заблокувала всіх зоозахисників і волонтерів. Цікаво залякали або купили ??", – пише Швецова.Валерія Кондрук розповіла, що 20 травня на вулиці помітила доглянутого пса і вирішила знайти його господаря. Однак коли вона почула, що хтось кличе пса на ім'я, собака відразу почала ховатися і тремтіти від страху.

"Далі ми спостерігаємо таку картину: високий качок, в татуюваннях і палицею в руці наближається до нас, хватає пса за шкірку, починає бити і тягнути геть. Природно, я починаю бігти за ним і кричати, щоб він залишив її в спокої, інакше я подзвоню в товариство захисту тварин. На ходу включаю камеру, поки він ображає мене матом, розумію, що людина явно неадекватна, можливо, "під чимось", – заявила дівчина.

"У підсумку: він вдарив мене в груди, по обличчю і намагався викрутити руку, щоб розламати телефон надвоє, щоб відео нікуди не потрапило", – додала вона.

Дані про особу чоловіка з'явилися в соцмережі тільки 5 червня.