В електронних деклараціях керівника ГПУ та його дружини-нардепа з’явилися цікаві зміни. Старший син Генерального прокурора України Олександр Луценко зробив недешеві подарунки своїм впливовим батькам., передае Корупція.Інфо.

Популярне: Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах

Про це свідчить інформація з Єдиного державного реєстру декларацій.

Так, 12 серпня керівник ГПУ Юрій Луценко вніс зміни до своєї електронної декларації, зазначивши, що він одержав подарунок у негрошовій формі вартістю 119,3 тис. грн. Джерелом доходу виступив його син Олександр.

Того ж дня народний депутат Ірина Луценко задекларувала такий же подарунок у негрошовій формі за 119,3 тис. грн від сина Олександра.

Після виходу цієї інформації керівниця прес-служби ГПУ Лариса Сарган у коментарі «Главкому» уточнила, що загальна вартість подарунку становить 119,3 тис. грн. і він є спільним для обох Луценків. При цьому, вона відмовилася сказати, що саме подарував син Генпрокурора і народного депутата.

Як відомо, Олександр Луценко брав участь в антитерористичній операції на сході Україні.

Раніше ЗМІ повідомляли, що син Луценка Олександр заробляє на оренді квартир у Києві. Його ТОВ «Бізнес-центр «Лотос» – агентство нерухомості здає в оренду квартири на вул. Еспланадна, 32В у Печерському районі Києва. Це чотириповерховий цегляний будинок, зведений на початку ХХ ст. У будинку 10 квартир, із них вісім – були у власності Світлани Риженко. Пізніше їх викупив народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Гліб Загорій 

В 2009 році Світлана Риженко значилась співзасновницею фірми «Українські новітні комунікації» разом зі Степаном Нарембіком, тестем Юрія Луценка. У 2011 р. партнеркою Риженко замість Нарембіка була дружина Луценка Ірина.

Нині 67-річна Світлана Риженко мешкає у будинку в селі Зазим’я Київської області.

Нагадаємо, що цього року заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко придбала права на автомобіль Mercedes-Benz GLS 350D 2017 року випуску за 2,4 млн грн. Продавцем вказувався громадянин Артем Кучеренко.