lk

В умовах цілковитої таємничості, під прикриттям снайперів і особисто начальника в'язниці екс-нардеп Віктор Лозінський вийшов на волю.

Про це повідомляє ТСН, передає Корупція.Інфо.

Покарання за вбивство жителя Кіровоградщини Лозінський відбував у Бориспільській колонії під Києвом. У Службі виконання покарань запевняли, що підстав для виходу екс-нардепа станом на вчора – немає, адже рішення суду про його звільнення ще не готове. Однак, попри завершений робочий день, Лозінського таки випустили.

Убивця селянина вийшов з картатою сумкою в руках, після обіймів родича хутко сів в "Ауді" однієї з останніх моделей і на великій швидкості помчав у невідомому напрямку. Лозінський після звільнення з-під варти, за інформацією джерел ТСН, мав повернутися у свій маєток – у Голованівськ, що на Кіровоградщині. Проте досі там не з'явився.

Більша частина мешканців цього населеного пункту чекає повернення Лозінського додому. Кажуть, той багато зробив для людей. Деякі навіть розповідали, що готові його з хлібом-сіллю зустрічати. Коли ж екс-депутат приїде сюди у свій маєток, наразі люди не знають.