саакашвілі

Народний депутат України заявив про те, що губернатор Одеської області разом зі своєю командою продовжує займатися корупцією і краде гроші з міського бюджету.

Про це Дмитро Голубов повідомив під час засідання Верховної Ради України, передає Корупція Інфо

"Грузинські хакери оприлюднили інформацію, з якої випливає, що Михайло Саакашвілі зі своїми підлеглими продовжують тринькати гроші з міського бюджету та благодійного фонду, кошти якого призначаються для бійців антитерористичної операції. Близько одинадцяти тисяч гривень з фонду вони витратили на фуршет для себе, три мільйони гривень пішли на піар-компанію для телеканалу "Інтер". Крім цього, губернатор придбав для кортежу шість автомобілів, загальна вартість яких перевищує чотири мільйони ", – розповідає нардеп.


"Разом з цим, міські кошти витрачаються на авіаквитки для охоронців Саакашвілі, грузинських співачок, яких доставляють до Італії з Грузії. Всі ці дії покриваються головою управління МВС в Одеській області Георгієм Лорткіпанідзе. Як губернатор Одещини може займатися кадровими чистками в силових структурах, якщо він є головним корупціонером в регіоні? Які можуть бути реформи? Це банда рекетирів на чолі Саакашвілі ", – підсумував Голубов.