сакварелідзе

Під час обшуків на Одеському припортовому заводі прокуратурою були вилучені документи, які можуть призвести до осіб в українському уряді.


Про це "5 каналу" розповів заступник генпрокурора, прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе, передає Корупція Інфо


«Слідство в дуже активній фазі. У наших інтересах, щоб максимально швидко вийти на перші результати, які будуть опубліковані і передані громадськості ", – заявив Сакварелідзе.


Він також підтвердив, що прокуратура розслідує корупційні схеми на заводі на суму понад 4 млрд грн.
За його словами, будуть встановлені особи, причетні до розкрадання коштів, які повинні були надійти до бюджету, проте були виведені, в тому числі за допомогою підставних компаній.


Прокурор також прогнозує, що впродовж наступних тижнів можуть з'явитися перші підозри і звинувачення за результатами розслідувань фактів корупції на ОПЗ.
6 грудня о ході виступу на антикорупційному форумі в Одесі Саакашвілі звинуватив Кабінет Міністрів України на чолі з прем'єром Арсенієм Яценюком, а також найбільших бізнесменів країни в причетності до масштабної корупції. За його словами, в цілому через корупційних схем з України щороку йде близько $ 5 млрд, а держпідприємства втрачають близько 120 млрд грн у вигляді упущеної вигоди і прибутку.