Новим депутатом Львівської міськради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» став 21-річний ватерполіст Віталій Свіщов.

Він є гравцем львівського клубу «Динамо» та збірної України з водного поло.

Студент Львівської комерційної академії Віталій Свіщов зацікавився політикою лише на початку вересня 2015 року. До цього згадки про нього в мережі стосувались виключно спортивної діяльності. 3 вересня 2015 року він також створив сторінку в соціальній мережі Facebook, яка повністю присвячена його активній громадській діяльності, передає Корупція Інфо

ватБатько Віталія Свіщова Олександр Свіщов є президентом львівського ватерпольного клубу «Динамо». Він також є давнім другом та бізнес-партнером відомого львівського бізнесмена Григорія Козловського, якому належить «Гранд-готель», ресторан «Королівська пивоварня», відпочинковий комплексу «Світязь» у Винниках тощо. За даними ЗМІ, Олександр Свіщов допоміг Григорію Козловському приватизувати приміщення кінотеатру «Київ» у центрі Львова.

За даними сайту «Наші гроші. Львів», Олександр Свіщов також був співвласником кількох підприємств, наприклад, «Будова Львова», разом з Андріаном Гутником, депутатом Львівської міськради від ВО «Свобода», а також «Камаз-Львів» разом з Романом Блащаком, який свого часу був довіреною особою кандидата в президенти Сергія Тігіпка. На сьогодні в цих підприємств нові власники.

Цікаво, що Віталій Свіщов, який балотувався у 60-му виборчому окрузі (Шевченківський район Львова), змагався тут зі ще одним спортсменом – 22-річним каратистом Степаном Куйбідою, сином екс-мера Львова Василя Куйбіди, який балотувався чомусь від «Громадянської позиції» а не від НРУ, який очолює його батько. Віталій Свіщов набрав на окрузі близько 21% голосів виборців, що дозволило йому стати одним із десяти депутатів від БПП. Натомість Куйбіда-молодший отримав лише 7,5% голосів.