Відповідальні особи дозволили брати участь у конкурсі на поставку міжміських автобусів компаніям, які мають понад 40% перероблених автобусів, повідомляє Корупція Інфо

Співробітники Служби безпеки України викрили зловживання посадових осіб Миколаївської облдержадміністрації при організації пасажирських перевезень на міжміських та приміських автобусних маршрутах регіону. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Правоохоронці встановили, що посадові особи, в порушення вимог чинного законодавства, допускали до участі в конкурсах підприємців, які планували використовувати автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів", – йдеться в повідомленні.

Спецслужби з'ясували, що під час проведення двох останніх конкурсів серед переможців були десять перевізників в автопарку яких частка перероблених автобусів становить майже сорок відсотків.

"Згідно ст. 45 Закону України «Про автомобільний транспорт», таким перевізникам заборонено брати участь у конкурсах на перевезення пасажирів на маршрутах загального користування", – нагадали в СБУ.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України. СБУ також ініціює додаткову перевірку облдержадміністрацією перевізників Миколаєва для приведення галузі у відповідність з вимогами чинного законодавства.