derzhavna-fiskalna-sluzhba

Сьогодні ситуація у Державній фіскальній службі (ДФС) гірша, ніж у часи керування Митною службою Ігорем Калетніком. Відбувається узурпація влади в руках голови ДФС Романа Насірова

Про це заявив заступник голови ДФС, який опікується питаннями митниці, Костянтин Лікарчук в інтерв'ю Радіо "Свобода", передає Корупція.Інфо

"Державна фіскальна служба не дуже сильно відрізняється від Міністерства доходів і зборів. І я у всіх своїх інтерв'ю завжди кажу, що це просто перейменований "Мінздох", – зазначив Лікарчук.

За словами Лікарчука, у ДФС беруться накази часів Калетніка "і під копірку, навіть і слова не змінюючи, робляться накази Державної фіскальної служби про те, що керівники митниць не мають права без погоджень із головою ДФС виїжджати за межі територій діяльності митниці".

На його думку, митниця має бути в Україні окремим відомством, що виконуватиме завдання із безпеки кордону, сприяння міжнародній торгівлі, а фіскальна функція тоді стане додатковою.

Водночас, за словами Лікарчука, Насіров зараз збирає для себе "групу підтримки" в Кабміні, щоб спробувати відсторонити його від посади.

При цьому заступник глави ДФС запевнив, що самостійно подавати у відставку не має наміру.

Крім того, Лікарчук пообіцяв відмовитися від користування "Лексусом" однієї з комерційних фірм, придбаним за вказівкою екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка у розпал Майдану в січні 2014 року.