У Львові за борги забирають квартири. У міській раді повідомляють: з початку року заборгованість за квартплату становить майже 7 мільйонів гривень, інформує ІА Корупція Інфо.

Здебільшого містяни не платять за теплопостачання: це майже 4 мільйони, а ще електроенергію та воду. Незважаючи, що кількість «злісних порушників» минулоріч зменшилась, загальна заборгованості вже в цьому році зросла майже на 10 мільйонів, – повідомляють у департаменті економічної політики Львова. І додають: за підсумками роботи спеціальних комісій у 2014 році, 34 квартири-боржників ліквідували до Державної виконавчої служби.

Вони провели відкриті торги з їх продажу. Однак під внесену суму застави та погашення боргів перед ЛКП, майно повернули власникам. Рейди ж з виявлення боржників в різних районах Львова тривають. Вже на цьому тижні неплатників комунальних послуг чекають чергові візити комісій.

“ЛКП готує боржника. Ми опрацьовуємо його борги відповідно, перевіряємо в різних організаціях. Теплокомуненерго і так звані різні звірки свого роду. Хгодом, юрист ЛКП подає звіт у виконавчу службу, яка опрацьовує його”, – зазначив Тарас Гнида, в.о. завідувача житлового господарства Шевченківського району Львова.