9167221_news_bigpic

Більш жорстка позиція Сполучених Штатів Америки по відношенню до Росії могла б вплинути на президента Російської Федерації Володимира Путіна

Про це на тренінгу «Сценарії реформи українського сектору безпеки. Словацький досвід »сказав заступник міністра закордонних справ Вадим Пристайко, передає Корупція.інфо

«Звичайно, ніхто не хоче холодної війни, але нам потрібна більш жорстка, чітка позиція Сполучених Штатів, ніж вона є. Умовно кажучи, якби позиція Сполучених Штатів була такою, як позиція Канади, прем'єр якої в Брісбені сказав «Забирайтеся з України», то цього б було достатньо, щоб Путін зрозумів », – вважає заступник міністра.

Як повідомляв depo.ua , прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер порадив російському президенту РФ Володимиру Путіну «забратися з України» в ході короткої зустрічі з ним перед відкриттям в Брісбені саміту G-20 15 листопада 2014.

Додамо, що Міністерство оборони України вже склало і передало американській стороні список необхідної військової техніки , на постачання якої розраховують в Києві, щоб захиститися від російської агресії. Однак президент США Барак Обама досі публічно не оголосив про намір озброїти України.