бойовики

Російська армія готується до світового конфлікту, однак озброєння безнадійно відстає від західних зразків, а з втратою України Москва залишиться «абсолютно беззбройною».

Про це заявив військовий експерт з Росії Павло Фельгенгауер.

Він переконаний, що армія РФ слабка, порівняно із військами західних країн.

«Нічого принципово не змінилося. У нас не роблять сучасного стрілецького озброєння, у нас не роблять нормальних патронів, не роблять артилерійських снарядів вже давно – стріляють старими. Немає нормальної масової снайперської гвинтівки, та і снайперів немає», – сказав Фельгенгауер.

Також російська армія не може конкурувати у сфері високоточної зброї, хоч готується до конфлікту із НАТО.

«Начальник Генштабу Валерій Герасимов відкрито говорив, що наші збройні сили готуються до світової війни. Це практично неминуче… Я думаю, до 2025 року. Весь світ може на нас напасти, щоб забрати природні ресурси на нашій великій території і в Арктиці. А ми постараємося якось відбити цей напад зі всіх сторін. Основний противник – звичайно, США. Меншою мірою – Китай. Має бути побудований периметр оборони, в який входить Україна», – переконаний експерт.

За його словами, Кремль «втратив» Україну дуже невчасно.

«Втрата України – це прорив периметра, ми опиняємося абсолютно безсилі перед обличчям смертельної загрози. Тому Україну треба утримати будь-якими силами. Головна проблема, з якою зараз погоджуються всі військові, – це те, що події в Україні почалися дуже невчасно, ми не встигли переозброїтися», – пояснив Павло Фельгенгауер.