Працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю у взаємодії із військовою прокуратурою викрито факт дачі неправомірної вигоди офіцеру одного із районних військових комісаріатів.

Про це сьогодні, 22 лютого, повідомили у прес-центрі УДСБЕЗ ГУМВС України у Львівській області, передає ІА Корупція Інфо.

У відомстві зазначили, що 35-річний мешканець Львівщини, отримавши повістку, спробував вирішити це питання у свій спосіб.«Щоби не йти виконувати обов’язок із захисту рідної держави, він намагався відкупитись від призову до Збройних сил України», – йдеться у повідомленні.

Співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю затримали молодика на спробі дати старшому офіцеру військоммату першої частини хабара в сумі однієї тисячі гривень.

Військовою прокуратурою Львівського гарнізону стосовно призовника відкрито кримінальне провадження за ст. 369 ч.3 КК України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій). Наразі за такі дії загрожує покарання вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої та із спеціальною конфіскацією.