ДТП, вчинене за участі заступника губернатора Тернопільщини Леоніда Бицюри, за територіальною підслідністю розслідується правоохоронними органами Львівщини.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури, передає ІА Корупція Інфо.

Так, як йдеться у повідомленні, а одному з місцевих інтернет-видань опубліковано повідомлення про відсутність реагування прокуратури області на кримінальне правопорушення, вчинене за участі одного із заступників ОДА поблизу Золочева Львівської області 3 січня 2015 року.

Як пише інтернет-видання, посадовець ОДА використовуючи службовий транспорт в приватних цілях у вихідний день за межами Тернопільської області 3 січня 2015 року спричинив ДТП поблизу Золочева Львівської області, а прокуратура області не здійснює належного розслідування зазначеного кримінального правопорушення.

«Повідомляємо, що відповідно до вимог КПК України прокуратура Тернопільської області не розслідує та не здійснює процесуального керівництва у розслідуванні жодного кримінального правопорушення, вчиненого посадовцем ОДА на території Львівської області.

Так, відповідно до ст.218 КПК України досудове розслідування здійснюється слідчим того органу досудового розслідування, під юрисдикцією якого знаходиться місце вчинення кримінального правопорушення.

Тому, кримінальне правопорушення, вчинене на території Львівщини, за територіальною підслідністю розслідують правоохоронні органи Львівської області та процесуальне керівництво здійснює відповідна прокуратура цієї ж області», — повідомили в прес-службі прокуратури.