Дейдей

Координатор батальйону патрульної служби міліції спеціального призначення "Київ-1" ГУ МВС України в Києві, народний депутат України p фракції "Народний фронт" Євген Дейдей, який зник напередодні в зоні АТО, знайдений живим.

Про це повідомляє заступник начальника ГУ МВС України в Донецькій області Ілля Ківа, передає Корупція.інфо

"Народний депутат Дейдей Євген і два бійці батальйону Київ-1 знайшлися і живі!", – написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook в середу вранці.Ківа розповів, що 24 лютого ввечері, під м.Мар'їнка Донецької області був знайдений автомобіль, на якому раніше пересувалися зниклі, з пошкодженою від попадання снаряду РПГ задньою частиною. Навколо авто були знайдені гільзи від патронів 7,62 і два повних магазини, але слідів крові не було, що давало можливість припустити, що Дейдей з бійцями відстрілювалися і відступили в лісосмугу.

"Всю ніч моїм відділом велися активні прочісування території", – розповів заступник начальника обласної міліції.

Нагадаємо, що про зникнення Дейдея в зоні АТО повідомила прес-служба батальйону "Київ-1" у вівторок пізно ввечері.

На сторінці Дейдея в Facebook з'явилося повідомлення: "Кілька годин тому перестав виходити на зв'язок Євген Дейдей. Тільки що пошукова група батальйону "Київ-1" поблизу Мар'їнки виявила розстріляний автомобіль, в якому, за попередньою інформацією, перебував народний депутат і 2 бійці батальйону . Встановлюються подробиці події".