береза

Народний депутат України Борислав Береза висловив думку, що зараз кадрова політика і відсутність професійної команди – це велика проблема керівництва країни. На його переконання, повинні  з'явиться нові обличчя, які виправлять ситуацію.

«Кадрова політика і відсутність професійної команди – це велика проблема керівництва країни. Але це не причина доводити країну до краху. І або ми побачимо нові обличчя, які виправлять ситуацію, або… Ні! Повинні з'явиться нові обличчя. Альтернативи більше немає!» – наголосив Борислав Береза.Нардеп критикує чинну владу, яка в умовах агресії з боку Росії не поспішає приймати й робити необхідні для України реформи, рішучі дії. За словами Берези, відповідальні особи України не здатні приймати важливі рішення, крім того, прогнозують ситуацію, яка склалася в країні, гірше, ніж звичайні обивателі. Тому важко вірити будь-яким прогнозам високопосадовців.

«Коли Гонтарева обіцяла, що курсу 25 гривень за долар не буде, а долар повернеться скоро до показника 11, то кухонні аналітики прогнозували 30. Коли офіційні особи стверджували, що Дебальцеве нічого не загрожує і що сили ВСУ не оточені, народні експерти від Юрій Бутусов до хлопців з передовою попереджали про оточення і наслідки. Тепер коли ті ж особи стверджують, що Маріуполь не здадуть, то я починаю сильно сумніватися», – заявив народний депутат.

Тож, зважаючи на таку ситуацію, як переконаний Борислав Береза, необхідно терміново проводити зміни кадрового складу керівництва країни. Адже Україна опинилася на межі, а далі так тривати не може.

Джерело: Корупція.інфо