Російська пропаганда на своїх телеканалах піднесла взяття донецького міста Дебальцеве збройними силами РФ і місцевими так званими «ополченцями» майже як легку прогулянку і невелику пригоду без особливих жертв серед  прихильників «руского міра», передає ІА Корупція Інфо, з посиланням на Пресу України.

Пропонуємо читачам  невелике відео одного російського найманця з позивним «Коц», який воює зі Збройними силами України в банді «Прізрак», якою командує Мозговий.

У ньому вже немолодий російський найманець зі сльозами на очах розповів про неймовірно великі втрати терористів в битві за Дебальцеве. 

«Наших пацанів там полягло дуже багато… на вході в Дебальцеве», – розповідає «Коц».

Це відеосвідчення самих російських найманців докорінно відрізняється від офіційної версії російської телепропаганди про те, що місто Дебальцеве було взято з самими мінімальними втратами. Нагадаємо, що в окупованому військами Російської Федерації та місцевими терористичними бандами «донецької народної республіки» місті Донецьк вчора, 23 лютого, проходили масові п'янки і гулянки, присвячені так званому «дню захисника вітчизни».

У соціальних мережах з'явилися перші свідчення буйних п'янок так званих «ополченців»: вантажівка «УРАЛ», за кермом якого був сильно п'яний терорист, врізався в Донецьку на площі Бакинських комісарів у повну жителями міста маршрутку.

Загиблих мирних громадян, на щастя, на цей раз не було, але, як повідомляється, в однієї дівчини лікарі зафіксували перелом двох ніг.

Після аварії п'яні «ополченці» з реготом і диким іржанням вирушили далі по своїх терористичних справах…

Пропонуємо нашим читачам невеликий фото звіт про цю подію.