Директором Державного центру зайнятості призначено львів’янина Ярослава Кашубу. Про це повідомляє Урядовий портал з посиланням на Міністра соціальної політики України Павла Розенка, передає ІА Корупція Інфо.

Відповідний наказ Міністр підписав сьогодні, 24 лютого.

Серед головних завдань, які стоять на порядку денному, Павло Розенко назвав зміну підходів до роботи в службі зайнятості,  впровадження нових механізмів і форм роботи з людьми, адекватних викликам сьогодення.

«Всі повинні зрозуміти, що прийшов не просто новий керівник, а змінилися підходи до роботи з людьми. Часу на «розкачку» немає – реформування системи зайнятості має розпочатися вже сьогодні», – наголосив Міністр.«Державна служба зайнятості повинна стати справді службою зайнятості,  а не службою з безробіття, яка просто роздає гроші з каси – для цього не потрібна вертикаль із десятків тисяч людей і шикарних палаців праці, які побудовані по всій країні», – підкреслив він.

Нагадаємо, Ярослав Кашуба свого часу працював помічником заступника міського голови Львова з гуманітарних питань, був начальником управління у справах сім‘ї та молоді Львівської ОДА, обіймав посаду заступника голови Львівської ОДА у 2008-2010 роках. З 2010 по 2014 рік – професор кафедри теоретичної та прикладної економіки Національного університету «Львівська політехніка». У травні 2014 року повернувся на державну службу. Спершу працював у Департаменті забезпечення діяльності Міністра фінансів України, пізніше – начальником Державної фінансової інспекції України в Київській області. З 26 січня 2015 року – перший заступник директора Державного центру зайнятості. Нагороджений Почесними грамотами Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.