Які ж реалії вибуху в Донецьку, коли від мінометного пострілу загинули 15 мирних жителів міста – перший технічний аналіз від української влади.

Невеликий технічний аналіз від народного депутата України Антона Геращенка, який є радником міністра МВС України Арсена Авакова.

Власну версію події він розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці.

 

"Загибель мирних жителів сьогодні в Донецьку – це відповідь Путіна і його пропагандистської машини на Волноваську трагедію!

Щодо сьогоднішньої провокації у Донецьку з розстрілом місцевих жителів в районі кварталу Боссе.

1. Очевидно що вибухи, які призвели до загибелі наших співгромадян були з малопотужних боєприпасів. Про це свідчать невеликі воронки від вибухів і відсутність сильної ударної хвилі на корпусі тролейбуса, який був би зігнутий у разі, якщо б сила вибуху була значно потужнішою від вибухів гаубичних снарядів калібру 122 або 152 міліметра.

2. Основним вражаючим фактором, була не ударна хвиля, як у випадку застосування могутніх фугасних боєприпасів калібру 122, 152 або 203 мм, а осколки, як у випадку застосування мін калібру 82 і 120 мм.

3. Судячи з розміру воронок (див. додане фото) це сліди від вибухів мінометних боєприпасів калібру 82 мм.

Максимальна дальність стрільби подібним калібром – 4 км. А зазвичай від 1 до 3 км.

4. Відстань від найближчих частин українських збройних сил до місця трагедії – 8-10 км. Тому фізично докинути міни на таку відстань було не можливо. І помилка українських артилеристів і мінометників також виключена, оскільки стрільба на таку відстань з такої зброї не можлива в принципі, а авіація українською стороною не застосовувалася.

5. На відео з Донецька, яке я доклав до цього посту, показано, як бойовики самі стріляють один по одному з 82 мм міномета ймовірно перебуваючи стані глибокого алкогольного або наркотичного сп'яніння. Тому безсердечних виконавців для чергового теракту проти мирних жителів шукати довго не довелося. Швидше за все їх доля сумна. Їх ліквідують або вже ліквідували, щоб не бовкнули чого зайвого.

 

6. Результат – з Центру в Москві надійшов наказ на обстріл з мінометів житлових кварталів Донецька з обов'язковою умовою – загибель мирних жителів, бажано в прив'язці до громадського транспорту за аналогією попередніх злодіяння з розстрілом з Градів пасажирського автобуса в Волновасі.

Виконавці можуть чесно рапортувати Путіну, що його завдання зі знищення мирних жителів виконано беззаперечно та точно. Також як і вибухи житлових будинків у Москві і Волгодонську, що послужили причиною початку другої Чеченської війни і першого етапу затвердження его Путіна на людській крові.

Бойовикам важливо було максимально використовувати Піар ефект від полону групи українських військовослужбовців, захисників Донецького аеропорту.

Їх полонення, що відбулося внаслідок поганих погодних умов і можливо помилок командування, не справило належного Піар ефекту.

Особливо явно проблеми з недостатнім Піар забезпеченням полону кіборгів стали видні після вчорашнього провального репортажу LifeNews на якому два поранених українських кіборга гідно і без тіні страху відповідали на питання пропагандонского журналіста.

Саме тому сьогодні на місце загибелі мирних жителів, які стали жертвами Піар пропаганди РФ-ії був привезений один з Кіборгів.

Саме для мети Піар пропаганди з Кремля, недоумок Захарченко буде організовувати парад полонених кіборгів.

Але нас українців не зламати цим Піаром на крові. Ми стаємо тільки зліше і вимогливішими до нашої влади і до самих себе.

Точно також Путін і його пропагандони хотіли зламати волю українського народу влаштувавши незаконне утримання в полоні переслідування гордості українського народу пілота Надії Савченко.

Результат виявився прямо протилежним! Ім'я Надії Савченко стало символом боротьби українського народу за свою українську державу, її цілісність і незалежність!"

гол2 гол3 гол4 гол5 гол6 гол7 гол8 гол9 гол10

 

Джерело: Корупція.інфо

 

Архе