Під Львівську облраду, де сьогодні відбудеться чергова сесія, притягнули сміттєвий бак. Близько двох десятків рибалок заявляють, що сьогодні мають намір люструвати керівника рибінспекції Львівщини Леоніда Кравця.

Як розповів регіональний представник «Громади рибалок України», заступник голови г.о. «Законність і порядок» Володимир Ткачик, мітингувальники виступають проти беззаконня, яке розвела рибінспекція на водоймах області, та мають намір відправити керівника рибінспекції на «смітник історії», передає ІА Корупцція Інфо.

Рибалки прийшли під Львівську облраду, аби «подякувати» чиновнику за знищені тонни риби: на Рава-Руському спиртзаводі, завдяки якому в річці Рата протягом тижня сплили тонни риби і ніхто не покараний; пану Ахметову – за «зварені» тонни риби на технічному каналі Добротвірської ТЕС, де теж ніхто не покараний; Павлівському цукровому заводу, через діяльність якого тонни відходів від виробництва скинуто в річку Західний Буг і теж ніхто не покараний.

Також мітингувальники звинувачують рибінспекцію у співпраці з браконьєрами та бездіяльності щодо контролю водойм області.