Матір, через яку живцем згоріли четверо діток на Черкащині, відпустили під домашній арешт, йдеться у сюжеті ТСН.16:45, передає Корупція.Інфо.


Дітей поховали в одній могилі – дві сестрички та братики. Найстаршій, Яні, було 8 років. Наймолодшому, Андрію, трішки більше року. Ірині та Сергійку виповнилось 4 та 3 роки. В останню дорогу їх проводила бабуся та односельчани.

Трагедія трапилась в селі Драбівці, що на Черкащині. Мати зачинила дітей в хаті та пішла відпочивати з друзями. Коли повернулась з гулянки, будинок палав.

"Як виносили, неможна було розібрати, що це таке взагалі. Це жах просто. Тут стояли мужики, вони не могли сліз утримати, розумієте. Не кажучи про жінок. Жінки тут вили", – розповідає сільський голова Олександр Герасименко.


Жінка зачинила малечу в хаті і пішла святкувати з друзями. Поки верталась назад, будинок вже палав. Зараз суд відпустив обвинувачену під домашній арешт. Адже багатодітна мати – знову вагітна.

Популярне: Чекають підпису президента! Які сюрпризи чекають на українців у 2018 році. Кому пощастить найбільше


Жінку, яка закрила на замок власних  дітей, звати Тетяна Трояновська. Їй 28 років. Родина була неблагонадійною, розповідає сільський голова. Батько був постійно на заробітках, мати постійно пиячила.

"Вони вели кочовий спосіб життя. Тетяна народила тут, поїхала в Онупріївку, тому що ми постійно контролювали, бо сім'я проблемна. А їй не хотілося, щоб її так пресували", – каже Герасименко.

Не замовчує пристрасть Тетяни до горілки і сестра Юлія.

"Кращих ти собі подруг, кажу, знайшла – горілку. Сестри, не бачиш, ні грама. Я скільки не дзвонила, вона вічно поза зоною", – каже Юлія Трояновська.

Дітей та часто залишила самих, розповідають селяни. Малеча завжди була недоглянута.

Будинок, в якому живцем згоріли діти, досі тліє. А зачинений замок так і висить на обгорівших дверях. У Тетяни залишилось ще двоє діток. Живі, бо на той час були в бабусі в іншому селі. Жінка вагітна ще й сьомою. Матір, яку правоохоронці затримали, суд відпустив під домашній арешт. Житиме у мами, яка теж полюбляє оковиту. Максимум, що їй загрожує  – 5 років в'язниці.