У Мережі з'явилися таємне листування екс-глави НБУ Валерія Гонтаревої зі своєю заступницею, передає Корупція.Інфо.

Компромат опублікував відомий Українки журналіст Олександр Дубінський.

Журналіст поділився знімками листування Гонтаревої зі своїм замом, в якій йдеться про те, що до Рожкової прийшла нацполіція з обшуками у справі скандального банку "Михайлівський", на що Валерія відповідає, що зараз розбереться і піде до "Головного". За його словами саме глава держави не давав відкрити кримінальну справу проти заступниці Гонтаревої Катерини Рожкової.

Популярне: Вже схвалено Кабміном: В українців будуть забирати водійські права, дізнайтесь подробиці

"Піде до Головного, коли він буде на роботі, годині о 11". Головний – це президент. Поки ж немає "Головного" – Гонтарева збирається дзвонити і їхати до Луценка. Звідси можна зробити висновок, що підозру Рожкової у кримінальних справах, порушених проти неї через махінації з банком "Михайлівський" і "Платинум Банком" – не пред'являються через вказівки Петра Порошенко ", – заявляє Дубинський

Розслідування співробітники НАБУ відкрили ще в лютому 2017 року. Співробітники бюро отримали відеозаписи, які свідчили про зловживання службовим становищем.

"У рамках цієї справи НАБУ провело обшук в НБУ, під час якого було вилучено безліч матеріалів, документи, електронні переписки. Навесні 2017 року були не допитані десятки людей – Рожкова, Смолій, інші співробітники НБУ, Ірклієнко (ліквідатор ПТБ)".

В кінці 2017 по заявам НАБУ, справа була повністю розслідувана, але ось тільки Рожкова досі продовжує свою діяльність.