Різке загострення ситуації в зоні АТО може бути пов'язано з бажанням ватажків незаконних збройних формувань справити враження на своїх кремлівських кураторів, передає Корупція.Інфо

Популярне: Жахіття!!! У Вінниці сталася кривава різанина просто в нічному клубі

Про це заявив публіцист, екс-боєць "Айдара" Євген Дикий.

"Якщо десь якась група полізла і постріляла з калаша, то це ще може бути локальною самодіяльністю. Але коли мова йде про сплановану атаку, то це виключно під російським командуванням. До речі, це може бути пов'язано з тим, що зараз, наскільки відомо від розвідки, там перебуває інспекція з російського генштабу, яка, власне, перевіряє, куди вони поділи стільки грошей ", – зазначив він.

За словами Дикого, таким чином бойовики могли спробувати збільшити своє фінансування з боку Росії.

"Тому не виключаю, що це могла бути банальна показуха. Спроба продемонструвати, а ми ж таки воюємо, ви нам тільки скажіть і дайте ще грошей, то ми завтра до Львову дійдемо. Захарченко час від часу таку фігню несе там", – підкреслив блогер.

При цьому він додав, що остання заява ватажка "ДНР" була його експромтом.

"До речі, я не виключаю, що" Малоросія "- це може бути унікальним винятком, коли він дійсно бовкнув не погодивши це з кураторами. Судячи з того, що реакція була сповільненою і, що розумніши1 за нього Плотницький відразу від цього відхрестився. Ось тут дійсно може бути, що великий герой, який недавно начепив собі п'ятий орден поспіль, що він просто перебухав зайвий раз ", – уклав ветеран АТО.